امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0

کندالینی
شماره عضویت: 1
حالت من: حالت من
وضعیت: آفلاین
موضوع‌ها: 20
اعتبار: 5
سپاس هاي داده شده: 6
سپاس دريافت شده 41در21ارسال

انرژی کیهانی چیست و چگونه کار می کند
راهنمای سریع انرژی کیهانی
کلمه "کیهانی" به طور کلی در مورد جهان استفاده می شود انرژی کیهانی بالاترین شکل نیروی حیات است که در همه جا، در کیهان، بین کهکشان ها، و در فضا وجود دارد.این انرژی است که حیات را متحرک می کند و تعادل را در کل جهان حفظ می کند.

انرژی کیهانی چگونه کار می کند؟
جهان از انرژی تشکیل شده است که مدتها قبل از پیدایش جهان وجود داشته است و این انرژی است که جهان را به هم متصل کرده است. در همه موجودات زنده و غیر زنده یافت می شود همین انرژی است که باعث حرکت همه چیز بر روی زمین می شود و باعث می شود همه چیز بهم پیوسته باشد و از طریق بدن ما به دنبال مسیرهای از پیش تعریف شده ای که به آنها چاکرا می گویند، جریان می یابد. این انرژی است که سلول های بدن را تغذیه می کند ، که به نوبه خود از اندام ها، در عملکرد آنها پشتیبانی می کند وقفه در جریان انرژی کیهانی باعث کاهش عملکرد بدن انسان می شود و منجر به ارتعاشات منفی و احساسات منفی می شود این ارتعاشات منفی باعث کاهش عملکرد سلولها و اندامها می شود و بنابراین منجر به کاهش عملکرد بدن می شود. این امر با اختلال در جریان نیروی زندگی که وقتی ارتعاشات منفی به میدان انرژی بدن متصل می شود ، اتفاق می افتد. البته اعتقاد بر این است که ارتعاشات منفی است که باعث بیماری می شود. برای خارج شدن انرژی منفی، می بایست انرژی کیهانی از طریق قسمتهای آسیب دیده جریان پیدا کند تا به طور مثبت شارژ شود. این کار باعث می شود بدن در معرض جریان سالم و طبیعی انرژی قرار گیرد و بدن تقویت شود

چگونه انرژی کیهانی بیشتری دریافت کنم؟
انرژی کیهانی هرگز متوقف یا تهی نمی شود انرژی کیهانی برای بهزیستی معنوی و جسمی فرد حیاتی است. همچنین به عنوان انرژی سوختی زندگی در نظر گرفته می شود. همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، انرژی کیهانی به مقدار کافی در دسترس ما است. وقتی که در یک مسیر بهبودی یا رشد معنوی قرار گیریم، می توانیم از آن به صورت صحیح استفاده کنیم. روش های مختلفی وجود دارد که در آن فرد می تواند انرژی کیهانی دریافت کند. ساده ترین راه برای ایجاد رابطه با انرژی کیهان، محدود کردن سطح منفی زندگی است. این کار را می توانید با هماهنگی تنفس از طریق تکنیک هایی مانند مدیتیشن و یوگا انجام دهید. بیایید نگاه عمیق تری به دو روش اصلی دریافت انرژی کیهانی داشته باشیم:

مراقبه
هنگامی که مراقبه می کنید ، هوشیاری شما از بدن و ذهن شما فراتر رفته و اجازه می دهد انرژی کیهانی در وجود شما جریان یابد. مراقبه فقط نشستن، ساکت ماندن و آرامم کردن ذهن نیست. در هنگام مراقبه ، انرژی کیهانی در کل بدن، ذهن، روح و جسم ما جریان پیدا می کند. این به ما کمک می کند تا نسبت به بینش جهان دید متفاوتی را تجربه کنیم، صادقانه بگویم، هیچ راه مشخصی برای انجام آن وجود ندارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که حداقل روزانه یک یا دوبار مراقبه انجام دهید. بین مراقبه و سایر انواع مراقبه ها  تفاوت چندانی وجود ندارد. اگر مطمئن نیستید که چطور باید این کار را انجام دهید ، در اینجا چند نکته وجود دارد که به شما کمک می کند تا مراقبه انجام دهید:

• یک مکان آرام را پیدا کنید که هیچ مزاحمتی در آن وجود نداشته باشد.
  • در حالت چهار زانو بنشینید و آرامش خود را حفظ کنید.
  • دستان خود را بر روی زانوها قرار دهید.
  • چشمان خود را ببندید تا بتوانید بهتر تمرکز کنید
  • نفس عمیق و آرام بکشید.
  • تمام افکار ذهن که به سمت شما می آیند را رها کنید
  • روی نفس خود تمرکز کنید
  • و نفس کشیدن را ادامه دهید تا زمانی که نفس هایتان کندتر و کم عمق شوند. باید تا حد ممکن طبیعی باشد.
  • باید ذهن را به سمت سکون ببرید
  • این موقع ست که انرژی هوشیاری کیهانی در دسترس شما قرار خواهد گرفت.
  • حدود 10 تا 15 دقیقه این حالت را ادامه دهید.

با تمرینات مراقبه کم کم انرژی کیهانی را در اطراف خود احساس می کنید ، احساس خواهید کرد که تمام سلول های بدن شما در حال لرزش هستند.
اگر ذهن شما سرگردان است ، نگران نباشید. فقط سعی کنید آرام آرام دوباره تمرکز بر روی تنفس خود برگردید.
21-12-2020, 01:57 AM
امضای kundalini

خویش حقیقی از هزاران نور خورشید شدیدتر است پس به خود آی

تشکر شده توسط: sama.a.rt

Junior Member
**
شماره عضویت: 99
حالت من: حالت من
وضعیت: آفلاین
موضوع‌ها: 0
اعتبار: 0
سپاس هاي داده شده: 1
سپاس دريافت شده 1در1ارسال

RE: انرژی کیهانی چیست و چگونه کار می کند
(21-12-2020, 01:57 AM)kundalini نوشته است: راهنمای سریع انرژی کیهانی
کلمه "کیهانی" به طور کلی در مورد جهان استفاده می شود انرژی کیهانی بالاترین شکل نیروی حیات است که در همه جا، در کیهان، بین کهکشان ها، و در فضا وجود دارد.این انرژی است که حیات را متحرک می کند و تعادل را در کل جهان حفظ می کند..............
بسیار بسیاااااااااااار راهکار قدرتمندیه برای تغییر دنیای درون و آرامش ذهن . و همونطور که میدونیم ذهن آروم معجزات رو رقم میزنه . هیچ چیزی نمیتونه یک ذهن آروم رو به خودش مشغول ، مشوش یا غمگین کنه . حتی چیزی نمیتونه یک ذهن آروم رو هیجان زده کنه . کم کم با مراقبه درک میکنیم که همه چیز درون من رخ میده . و تمام تلاش های فیزیکی ما در جهت بهبود اوضاع از عدم شناخت سازوکار جهان صورت میگیره . 
به جرات میگم معجزه واقعی من تو زندگیم این بود که فهمیدم همه تجربیات من از درونم سرچشمه میگیره و راه همه چیز و بهترین درمانگر هوشیاریه.
با سپاس از شما و این سایت عالی شما Smile
19-10-2022, 10:40 AM
تشکر شده توسط: kundalini

اشتراک گذاری این مطلب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان